KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 11755004
nr 1175 5004
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färgetsning, Hundar. Signerad, numrerad 17/100, bladets mått: 40x54 cm
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 16 april 2018
kl 20:02:33
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr